Продавець ТОВ "Скай Констракшн" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
44 відгуків

Правила по догляду за офісної перегородкою

Правила по догляду за офісної перегородкою

Правила по догляду за офісної перегородкою

Стаціонарні перегородки – це один з найбільш поширених способів розподілу офісного простору. Вони складаються з алюмінієвого профілю підвищеної міцності і різних типів заповнення. Можливі варіанти: ДСП, скло з різним ступенем прозорості, перфорований метал.

Чистота офісу – важливий фактор для співробітників, пошукувачів, а головне клієнтів. Як же доглядати за Вашими новими й гарними перегородками, щоб вони служили довше і виглядали як нові довгий час?

Догляд за алюмінієвим профілем.

Для виробництва офісних перегородок використовується алюмінієвий профіль з багатокомпонентного сплаву, який в 2-5 разів міцніше чистого алюмінію. В процесі виробництва для захисту алюмінію від корозії на поверхні металу шляхом анодування створюють оксидну плівку з кристалічною структурою. Але тим не менш, слід оберігати профіль від попадання абразивних речовин і уникати сильних механічних впливів. Очищення профілю від пилу або легких забруднень слід здійснювати за допомогою м'якої тканини або вологої серветки. Також для видалення сильних забруднень можна використовувати мильний розчин. Глибокі подряпини на профілі обробляються спеціальним коректором. Якщо виникла така проблема, Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.

Догляд за ДСП.

ДСП (деревно-стружкова плита) часто використовується в якості заповнення офісних перегородок. Перегородки з таким заповненням називаються глухими. Торці ДСП обробляються пластиковою кромкою, що захищає внутрішній шар. Оскільки основним елементом ДСП є деревина, то заповнення такого типу слід берегти від тривалого впливу вологи. Очищення від пилу і забруднень слід здійснювати за допомогою м'якої тканини або вологої серветки, також можна використовувати мильний розчин. Для видалення сильних плям можливо локальне застосування спиртовмісних миючих засобів.

Догляд за цільноскляної перегородкою (ЦСП).

Суцільноскляні офісні перегородки (ЦСП) – це безкаркасний тип перегородок, що складаються з ударостійкого скла і точкових кріплення до підлоги, стін і стелі з нержавіючої сталі. Особливу увагу при очищенні поверхні перегородки слід приділити вбудованої фурнітурі, області навколо неї і частинам перегородки, які найбільш часто піддаються контакту з руками і одягом людей. Оскільки скло – це інертний матеріал, то його можливо чистити будь-якими миючими засобами, крім абразивних. При появі подряпин або тріщин на склі Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.

Скляне заповнення офісних перегородок.

Компанія Століття Буд пропонує різні за декоративним властивостям і характеристикам суцільноскляні перегородки і конструкції. Сучасні методи обробки скла можуть перетворити перегородки в справжній шедевр майстерності і краси, підкреслити стиль та індивідуальність. Ми пропонуємо такі види обробки скла:

  • Обклеювання матовою плівкою
  • Метод піскоструминної обробки
  • Метод хімічного травлення
  • Рифлене / фактурне / візерункове скло
  • Молліроване (зігнуте) скло
  • Тоноване плівкою
  • Фьюзинг

Метод піскоструминної обробки користується високою популярністю. Це спосіб механічної обробки скла повітряної струменем з частинками абразиву. Отриманий малюнок покривають спеціальним складом для захисту поверхні від дії вологи.

Догляд за пескоструйнем.

Уход за стеклом с пескоструйной обработкой достаточно простой. Есть несколько правил, которые нужно соблюдать. Первое - нужно исключить попадание жирных веществ (в том числе и прикосновений пальцами) на обработанную поверхность. Второе - следует предохранять поверхность от ударов, не использовать агрессивные химических вещества и не подвергать механическим воздействиям с использованием абразива. Третье - удалять загрязнения следует с помощью мягкой влажной ткани (не ворсистой), поролоновой губки или специальной щетки и сразу же насухо протереть.

Для видалення жирних розлучень і відбитків можна скористатися звичайним жирорастворителем, наприклад, неабразивним миючим засобом для посуду. Наносити його слід м'якою щіткою, потім змити за допомогою вологої тканини і протерти поверхню засобом для очищення скла.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner